W dniu 2 marca 2024r. 12 uczniów z klas Technikum Budowlanego wzięło udział w zawodach II stopnia (etap okręgowy) XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umięjętności Budowlanych. Przemysław Bajak z klasy 5PM zakwalifikował się do zawodów III stopnia (etap centralny), które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 10-12 kwiecień 2024r.
Przemkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za udział i reprezentowanie Naszej Szkoły pozostałym osobom.
Byli to: z klasy 2M- Bartosz Cyprian oraz Hubert Opioła, z klasy 3M- Karina Pęcek, Zuzanna Murzyn oraz Jakub Rzońca, z klasy 4M- Adrian Spyrka, Antoni Skóra, Bartłomiej Niedośpiał oraz Krystian Zadora, z klasy 5PM- Bartłomiej Lenart oraz Patryk Żądło.
Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła zajęła wysokie III miejsce w rankingu szkół w zawodach II stopnia w okręgu krakowskim.

 

XXXVII OWiUB - Etap okręgowy

XXXVII OWiUB – Etap okręgowy

XXXVII OWiUB - Etap okręgowy

XXXVII OWiUB – Etap okręgowy

XXXVII OWiUB - Etap okręgowy

XXXVII OWiUB – Etap okręgowy

XXXVII OWiUB - Etap okręgowy

XXXVII OWiUB – Etap okręgowy

XXXVII OWiUB - Etap okręgowy

XXXVII OWiUB – Etap okręgowy