21 marca 2024 r. wzięliśmy udział w XX Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego. Na Naszym stoisku ósmoklasiści mogli zapoznać się z ofertą szkoły oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami o kształceniu w pięcioletnim technikum rachunkowości, ekonomicznym, handlowym, spedycyjnym, budowlanym, mechanicznym, pojazdów samochodowych, a także w trzyletniej branżowej szkole pierwszego stopnia. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Gokart, drukarka 3D, tradycyjna betoniarka, modele domów jednorodzinnych, czy stanowisko sprzedażowe to najbardziej atrakcyjne elementy naszego wyposażenia. Ósmoklasiści mogli wziąć udział w loterii fantowej oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotoramce.

Dziękujemy za interesujące spotkanie i zapraszamy w Nasze progi!!!

Organizatorzy naszego stoiska: Dorota Góralik, Iwona Górka, Renata Tokarz, Agnieszka Makselon-Kurek, Paweł Bzdek, Marcin Starzec.

 

Zobacz galerię