Uczeń Naszej Szkoły z klasy 4M Technikum Budowlanego Bartłomiej Druzgała wraz z przyjaciółmi z innych szkół aktywnie wspierają zbiórkę charytatywną na rzecz Pani Bogumiły Nawary.
Dziewczyny przemierzą szlak Św. Jakuba, a chłopcy podejmą próbę zdobycia Mont Blank – najwyższego szczytu Alp.
Jak sami mówią: „Nasze wyzwanie kiedyś się skończy. Zejdziemy ze szlaku Camino, wrócimy z gór i odpoczniemy. Jednak Bogusia nadal będzie zmagać się z rakiem. Jej walka trwa nieustannie…..”
My też możemy pomóc!!! Liczy się każda wpłata, nawet najmniejsza.
Każde udostępnienie.
Sprawny, żeby to co zapoczątkowali Ci młodzi ludzie dotarło do jak największego grona odbiorców.

Więcej informacji tutaj

Oficjalna zbiórka prowadzona jest przez Fundację Siepomaga