Dyżury

Dyrektor Zespołu Piotr Pułka
poniedziałek – piątek
w godz. 7.30 – 15.00

V-ce dyrektor Krzysztof Suruło
na zwolnieniu

V-ce dyrektor Krzysztof Halek
poniedziałek, piątek
w godz. 8.00 – 15.00
wtorek, środa, czwartek
w godz. 12.00 – 19.00

V-ce Dyrektor Anna Ostrowska-Biela
poniedziałek
w godz. 12.00 – 19.00
wtorek, środa, czwartek, piątek
w godz. 8.00 – 15.00

Kierownik Szkolenia Praktycznego Wojciech Jodłowski
na zwolnieniu

Pedagog Szkolny Maria Urbaniak
poniedziałek, piątek
w godz. 7.30 – 12.30
wtorek, środa
w godz. 12.00 – 18.00

Pedagog Specjalny Zofia Lucyna Górecka
wtorek
w godz. 08.00 – 11.00
środa, czwartek
w godz. 08.00 – 12.00

Psycholog Szkolny Anna Paniak
poniedziałek 08.00 – 14.00
wtorek 8.00 – 12.00
środa 11.00 – 16.00
czwartek 15.00 – 19.00
piątek 10.00 – 14.00

Psycholog Szkolny Magdalena Szczurek
poniedziałek 14.00 – 19.00
wtorek 12.00 – 16.30
środa 8.00 – 12.00
czwartek 8.00 – 13.30
piątek 15.00 – 18.00

Dyżury nauczycieli

Imię i nazwisko Dzień Godzina
Bodzoń Agata wtorek 13.50 – 14.50
Burda Marek czwartek 14.45 – 15.45
Bylica Jan Poniedziałek
czwartek
15.00 – 15.30
11.20 – 11.50
Bylica Witold środa 10.25 – 11.25
Bzdek Paweł czwartek 14.00 – 14.45
Cap Marcin czwartek 11 .00- 12.00
Cegielska Katarzyna poniedziałek 10.25 – 11.25
Chęciński Bartłomiej piątek

9.00 – 9.30

14.00 – 14.30

Czop Małgorzata

Poniedziałek

czwartek

13.50 – 14.05
13.05 – 13.50
Dębska-Dohojda Aleksandra środa 8.15 – 8.45
Fijał Marcjanna Piątek 13.00 – 14.00
Fijał Tomasz poniedziałek 16.25 – 17.25
Frankiewicz Iwona

Środa

piątek

15.40 – 16.10

13.50 – 14.20

Gancarczyk-Rusin Iwona środa 9.35 – 10.35
Gołębiowska Elżbieta czwartek 14.50 – 15.50
Gościej Ewelina Piątek

11.30 – 12.00

14.00 – 14.30

Góralik Dorota

środa

piątek

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

Górecki Jan poniedziałek 12.00 – 13.00
Górecki Paweł czwartek 12.00 – 13.00
Górka Iwona

środa

piątek

15.00 – 15.30

15.00 – 15.30

Górka Maria środa 10.35 – 11.20
Grochal Beata piątek 8.40 – 9.40
Grocholska-Malisz Agata środa 12.10 – 13.10
Jarecka-Podedworna Beata poniedziałek 12.00 – 13.00
Jawor-Rakoczy Edyta

Poniedziałek

czwartek

12.15 – 13.00

9.00 – 9.30

Kaleta Kazimierz piątek 17.00 – 18.00
Kamyczura Katarzyna środa 13.00 – 14.00
Kęsek Anna poniedziałek 12.05 – 13.05
Kęsek Magdalena Poniedziałek
czwartek
9.00 – 9.30
9.00 – 9.30
Kiszka-Dąbrowska Katarzyna Poniedziałek
piątek
12.15 – 13.00
13.05 – 13.20
Kosakowska Bożena piątek 12.10 – 13.10
Kosiński Michał poniedziałek 17.30 – 18.30
Kostecki Robert czwartek 11.20 – 12.15
Krawiec Dorota środa 9.35 – 10.35
Kruczek Andrzej czwartek 15.40 – 16.40
Krzystańska Grażyna piątek 14.00 – 15.00
Kumórek Marcin środa 12.00 – 13.00
Kumórtek Karolina Wtorek
czwartek
9.40 – 10.10
8.50 – 9.20
Kurek Danuta środa 12.00 – 13.00
Lehman-Dybała Agnieszka poniedziałek 13.00 – 14.00
Leśniak Edyta piątek 11.25 – 12.15
Maciejewski Krzysztof piątek 13.05 – 13.50
Makselon-Kurek Agnieszka poniedziałek 13.00 – 14.00
Malinowska Marzena środa 10.25 – 11.25
Marszalik Jarosław wtorek 12.00 – 13.00
Matoga-Lenart Magdalena czwartek 10.30 – 11.30
Mitan-Szymańska Teresa wtorek 13.00 – 14.00
Nalepa-Irzyk Magdalena wtorek 11.20 – 12.15
Konieczny ( Nowak) Agnieszka czwartek 13.00 – 14.00
Nowak Lucyna poniedziałek 8.00 – 8.45
Ochender-Lebiest Anna piątek 13.00 – 14.00
Ogórek Katarzyna poniedziałek 9.35 – 10.35
Oleś Jolanta poniedziałek 14.50 – 15.35
Ostwald Paweł Środa
czwartek
17.25 – 17.55
15.40 – 16.10
Pawlikowska Monika Wtorek
piątek
14.45 – 15.15
8.15 – 8.45
Piątek Elżbieta

wtorek

czwartek

13.20 – 13.50

13.00 – 23.30

Pietrzak Andrzej Wtorek 12.25 – 13.10
Piwowarczyk Marta środa 9.30 – 10.30
Ratowska Beata Wtorek
piątek
9.00 – 9.30
10.45 – 11.15
Rospond Robert środa 12.00 – 13.00
Rusin Tadeusz wtorek 10.25 – 11.25
Rychlicka Anna wtorek 9.40 – 10.40
Rygiel-Zaworska Małgorzata czwartek 12.30 – 13.00
Simsak Danuta poniedziałek 10.25 – 11.20
Smaroń Katarzyna Środa
czwartek
12.15 – 12.45
14.00 – 14.30
Sobkowicz Ryszard wtorek 12.15 – 12.45
Sordyl Marzena piątek 11.20 – 12.15
Sosin Małgorzata Wtorek 14.50 – 15.50
Sraga Agata wtorek 08.45 – 09.45
Starzec Marcin piątek 12.00 – 13.00
Starzec Marek środa 12.00 – 13.00
Starzec Waldemar czwartek 11.30 – 12.00
15.30 – 16.00
Stoszek Jolanta wtorek 8.30 – 9.30
Stożek Izabela wtorek 11.25 – 12.10
Szczepaniak Dominik Poniedziałek
czwartek
12.15 – 12.45
12.15 – 12.45
Szlósarczyk Michał czwartek 11.20 – 12.15
Szpakiewicz Sybilla poniedziałek 16.00 – 17.00
Szuba Zbigniew wtorek 12.00 – 13.00
Szuba-Holewa Maria piątek 11.20 – 12.20
Szymski Krzysztof czwartek 16.00 – 17.00
Tokarz Renata Czwartek
piątek
13.15 – 13.45
10.45 – 11.15
Tylko Wojciech środa 16.00 – 17.00
Walas Andrzej poniedziałek 16.25 – 17.25
Wansławowicz Monika Wtorek
środa
13.05 – 13.40
15.15 – 15.40
Wincenciak Barbara czwartek 9.35 – 10.35
Wyroba Grzegorz wtorek 15.40 – 16.40
Zaworska-Bicz Danuta wtorek 12.10 – 13.05
Żak Elżbieta środa 16.35 – 17.35