W dniach 16-17 kwietnia we Wrocławiu odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Procesie Inwestycyjno -Budowlanym. W etapie tym brali udział finaliści z 32 szkół z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali Kacper Wawrzusiak z klasy 2M zdobył tytuł FINALISTY, znajdując się w gronie najlepszych uczestników spośród blisko 1500 uczniów z całej Polski.
Gratulujemy serdecznie Kacprowi tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach Olimpiady i nie tylko. Jest to bardzo duże osiągnięcie zważając na fakt, że Kacper jest dopiero uczniem drugiej klasy Technikum Budowlanego. Jeszcze raz gratulujemy Kacprowi wiedzy i umiejętności oraz życzymy dalszych osiągnięć.