W dniach 27.09.-02.10.2018 odwiedziliśmy naszych przyjaciół w Niemczech. Grupa 13 osób młodzieży ZSTE oraz 13 osób młodzieży St.ARG wraz z opiekunami spędziliśmy miło sześć dni. W czasie pobytu w Lüdenscheid młodzież wzajemnie się poznawała, porównywała naukę w szkole, poznawała kulturę, zwyczaje, również historię miasta, szlifowała język, nie tylko niemiecki, ale także angielski.

Program przygotowany perfekcyjnie, nie było czasu na nudę. Młodzież szybko znalazła wspólną nić porozumienia, zawarły się nowe przyjaźnie. Opiekunowie wymiany serdecznie dziękują młodzieży za pomoc w przygotowaniu, przeprowadzeniu i podsumowaniu spotkania, rodzicom za wsparcie finansowe i gościnność oraz PNWM, bez której projekt wymiany młodzieży nie byłby możliwy.

Program wymiany 27.09.-02.10.2018

Zobacz zdjęcia