W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas IV Technikum i III Szkoły Branżowej mieli okazję wykazać się swoją pomysłowością i wiedzą ekologiczną w szkolnym konkursie pod hasłem: Ochrona przyrody zadaniem dla każdego z nas . Wszystkie przygotowane przez uczniów prace zasługują na wyróżnienie, ale komisja dokonała wyboru najlepszych spośród nich.

Wyniki konkursu:
l miejsce – Dagmara Bardel – klasa 4R.
II miejsce – Kinga Pitala – klasa 4R
III miejsce – Julia Bercal – klasa 4R, Kinga Mazur – klasa 4TS, Tymoteusz Hankus – klasa 4T
.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY.

Drodzy Uczniowie ZSTE w Myślenicach – pamiętajcie, że wakacje to okazja do poznawania i podziwiania wartości przyrodniczych i kulturowych naszej najbliższej okolicy. A mamy się czym pochwalić. Udanych, bezpiecznych wakacji.

Opiekun konkursu – A.Grocholska – Malisz