Pracownia obsługi pojazdów samochodowych

Komputerowy przyrząd do pomiaru geometrii kół pojazdu firmy Beissbarth GmbH zbudowany w oparciu o czujniki CCD o zakresie 20º, pracująca w środowisku Windows XP Home Edition. Pomiary są prezentowane w czytelny i zrozumiały sposób, a wyniki drukowane w formie protokołów: graficznych lub tabelarycznych.
Stacjonarna, mikrokomputerowa wyważarka do kół samochodowych z elektronicznym odczytem parametrów koła. Wszystkie wskazania oraz ilustracje pomocnicze na ciekłokrystalicznym monitorze 15” ze zintegrowaną klawiaturą. Pomocniczy hamulec nożny uniemożliwia obrót koła podczas obsługi. Elektroniczny pomiar parametrów koła.
• -ciekłokrystaliczny monitor 15”
• -specjalna funkcja EasyFix umożliwiająca precyzyjne umieszczenie ciężarka klejonego dla felg ALU
• -interfejs graficzny oparty na Windows CE
• -klawiatura zintegrowana z monitorem
• -automatyczny, precyzyjny odczyt parametrów koła przy użyciu ramion pomiarowych
• – hamulec elektromagnetyczny umożliwiający precyzyjne blokowanie koła w miejscu nabijania ciężarka,
• 3 programy ALU z funkcją klejenia ciężarków
• 3 programy specjalne
• 2 programy PAX
• programy do kół motocyklowych (wymagają specjalnego uchwytu)
• program Match, służący do optymalizacji bicia obręczy i opony
• program autodiagnozy i kalibracji
• program umożliwiający prowadzenie pomiarów przez kilku operatorów
• hamulec pomocniczy