W dniu 10.01.2019r odbyły się powiatowe zawody z pływania na basenie „Aqaurius” w Myślenicach. Godna pochwały jest postawa naszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę, pomimo wolnego dnia od zajęć edukacyjnych z powodu egzaminów zawodowych.

Młodzież brała udział w wybranych przez siebie konkurencjach indywidualnych, oraz w sztafecie 6x50m.

 

Jedyna uczennica reprezentująca naszą szkołę to MIKA WIOLETTA Z KL 1F, która zajęła II miejsce w stylu dowolnym.

 

I miejsce w stylu motylkowym zajął DZIATKOWIEC PATRYK Z KL 1T

 

II miejsce w stylu klasycznym zajął GALAS KACPER Z KL 2T
III miejsce w stylu klasycznym zajął FIJAŁ KACPER Z KL 1M

 

Największym naszym sukcesem jest zajęcie I MIEJSCA W SZTAFECIE 6X50M. Skład sztafety to : KOZAK KONRAD Z KL 3SP, ŚLĘCZKA JAKUB Z KL 2T, JASIŃSKI WOJCIECH Z KL 1M, GALAS KACPER Z KL 2T, JÓŹWIAK ARIAN Z KL 1 KO, DZIATKOWIEC PATRYK Z KL 1T.